Středa, 8 května, 2024
DomůRecenzeTip na bezva dárek pro geeky: Šiji.cz

Tip na bezva dárek pro geeky: Šiji.cz

Máte doma geeka, kterému se marně snažíte vybrat pěkný a vtipný dárek? Vánoční svátky se kvapem blíží, nápady dochází, stres se zvyšuje. Máme proto pro vás jeden tip na dárek, který by mohl zaujmout, potěšit i pobavit. Aspoň nás upřímně pobavil.

Kamarád, který nedávno slavil narozeniny, se nám pochlubil dárkem od své drahé polovičky. Jednalo se o ručně šitý polštářek s logem kamarádova oblíbeného operačního systému Android.

Protože se nám výrobek zalíbil, začali jsme dlouze pátrat a hledat. Dobrá, rovnou jsme zavolali kamarádově přítelkyni a zeptali se na obchod, ve kterém dárek zakoupila. A tak jsme se dostali k e-shopu Šiji.cz, který vlastní šikovná dívčina Helena Vrecková.

Polštářky

Ano, máte pravdu. Čínská provenience zvládne ušít podobný polštářek za čtvrtinovou cenu i s poštovným, ale provedení a kvalita výrobku bude asi někde drobátek jinde. Tady máte jistotu české práce, kvalitních materiálů a ručního šití.

Z nabídky polštářků máte možnost si objednat nejen známá technologická loga (Gmail, Android, iSteve či Linux Tux), ale i různé smajlíky, zkratky (WTF, LOL) a známé postavičky (Pac-man, svět Minecraftu).

Zaujaly nás i polštářky s motivy tapet z Androidu 5 Lollipop a světoznámá Disketa. Ovšem největší úspěch v redakci zaznamenala trojice polštářků CTRL+ALT+DEL.  😀

Šiji.cz - logo

Třeba si i vy vyberete sami pro sebe nějaký ten dáreček.

Ondra Severa
Ondra Severa
BFU píšící pro BFU. Hračička a nadšený uživatel všeho, co používá operační systém Google Android. Občasný přispěvatel pro SvětAplikací.cz.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře