Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: Volejte přes Facebook Messenger

TIP na aplikaci: Volejte přes Facebook Messenger

Prostřednictvím Facebook Messengeru zabijete dvě mouchy jednou ranou. Vyřídíte denní korespondenci a vyhnete se pojídači času, kterým samotný Facebook bezpochyby je. Od včerejšího dne se ze dvou much stávají tři. Nově lze aplikaci používat i jako prostředek k telefonním hovorům.

Poslední dobou prošla aplikace řadou změn, potykala si s větším počtem problémů, ale tomu je teď konec. Obsáhlá aktualizace nejenže chyby opravila, ale doplnila i nové funkce. Jednou z nich je výše zmíněná možnost telefonních hovorů, druhou je přímé zobrazení zdi uživatele a třetí je lepší procházení odeslaných obrázků.

Volání přes Messenger je podobné tomu, jaké nabízejí aplikace Viber nebo Skype. Hovor je uskutečněn pomocí připojení k internetu. Hlavní výhodou je bez pochyby bezplatnost této služby. Stačí jen aktualizovat stávající aplikaci a funkci volání aktivovat. Obratem obdržíte aktivační kód a do dvou minut je vše vyřízeno.

Dále můžete kontaktovat i přátelé ze svého telefoního seznamu, aniž byste byli přáteli na Facebooku. Podmínkou k tomu je dovolit aplikace přístup do kontaktů. Stávající funkce jako odeslání nálepek či skupinová konverzace jsou zachovány.

[appbox googleplay id=com.facebook.orca ]

[appbox appstore id454638411 ]

f3

Jan Bíreš
Jan Bíreš
Student a redaktor, který píše články zaměřené na platformu iOS, především o užitečných aplikacích a návykových hrách.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře