Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyGrand Theft Auto: San Andreas pro smartphony pravděpodobně již zítra

Grand Theft Auto: San Andreas pro smartphony pravděpodobně již zítra

Na konci listopadu jsme vás informovali o dostupnosti Grand Theft Auto: San Andreas pro platformy iOS, Android, Amazon Kindle a Windows Phone 8. Společnost Rockstar Games uváděla dostupnost v průběhu prosince. Nyní to vypadá, že dostaneme svůj vánoční dárek předčasně. 

Dle informací na iTunes bude mít GTA San Andreas velikost okolo 1,63 GB. Co však bude mnohé zajímat víc, je cena, která by se měla pohybovat někde kolem 10 dolarů (zhruba 210 korun).

Uvedená částka je lehce vyšší, nicméně uvidíme, jaká bude realita. Tu nejlepší zprávu jsme si nechali nakonec. Vydání nás pravděpodobně čeká již zítra 12. 12. 2013.

Na obrázku níže můžete vidět první zveřejnění screenshot z menu hry. Dále nás čeká nově předělaná grafika včetně dynamického stínování, lepšího vykreslování vzdáleností a živějších barev. V neposlední řadě jsou přislíbeny lépe vypadající auta a jednotlivé postavy.

Rockstar Games ve své tiskové zprávě zmiňuje, že se snaží udělat nejlépe vypadající verzi San Andreas všech dob. Starší a velice úspěšné tituly je možné stáhnout prostřednictvím widgetů níže:

[appbox googleplay com.rockstar.gta3]

[appbox googleplay com.rockstargames.gtavc]

[appbox appstore id479662730]

[appbox appstore id578448682]

 gta sa screen568x568

Tomáš Rygl
Tomáš Rygl
Inženýr vysoké školy zaměřené na ekonomii, který je fanouškem mobilních technologií. Mezi nejoblíbenější společnosti Tomáše patří Google, Samsung a Apple.
Další články

8 KOMENTÁŘE

    • Díky za zprávu. Přidávám odkaz (http://bit.ly/18UWizw) a jen čtenáře ještě upozorním, že hra zatím není dostupná v českém App Store. Ještě chvilku si musíme počkat.

  1. Neví někdo, kdy má to má přijít na WP Store? Nemůžu se dočkat, až uvidím, jak to sviští na mojí L920 – viděl jsem gameplay z iPhone 4 a jelo to krásně plynule.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře