Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTIP na aplikaci: HTC Blinkfeed pro všechny smartphony s Androidem 4.4 a...

TIP na aplikaci: HTC Blinkfeed pro všechny smartphony s Androidem 4.4 a novějším

HTC na svých smartphonech používá uživatelskou nadstavbu Sense, jejíž pevnou součástí je jednoduchý stream informací Blinkfeed. Je to domovská obrazovka, která agreguje nejčerstvější obsah z nejrelevantnějších a nejzajímavějších zdrojů a přináší jej na jedno místo bez nutnosti přeskakovat mezi aplikacemi a internetovými stránkami.

Tato softwarová vychytávka byla doposud výhradně dostupná pouze pro mobily od HTC, díky vývojáři xpirt z fóra XDA Developers si ji však můžete vyzkoušet a používat na kterémkoliv zařízení s Androidem 4.4 a novějším.
Stačí si jen stáhnout a nainstalovat čtyři APK soubory a Blinkfeed oživí informacemi i váš telefon. Pro zobrazování novinek ze sociálních služeb je nutné ještě doinstalovat několik pluginů.

Pokud vás HTC Blinkfeed zajímá, přejděte na stránky fóra XDA, odkud si můžete stáhnout všechny potřebné soubory. Součástí Blinkfeedu je i launcher, který je stejný jako na zařízeních HTC.

3

1 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře