Pondělí, 10 června, 2024
DomůNovinkyFive Nights at Freddy's 3 je na Google Play a App Store

Five Nights at Freddy’s 3 je na Google Play a App Store

V pořadí již třetí díl extrémně populární hororové hry Five Nights at Freddy’s je nyní dostupný hráčům na Androidu i na iOS. Dočkali jsme se ho jen několik týdnů po vydání druhého dílu. Co vám nabídne? 

Jelikož Five Nights at Freddy’s 3 stejně jako předchozí díl vychází z původní hry, opět se stanete hlídači v místní pizzerii a opět se setkáte se stejnými principy. Od půlnoci do šesté hodiny ranní sedíte ve své kukani a děláte všechno proto, aby vás nedostali. Ptáte se kdo? No přeci hračky, které jako děsivé stíny každou noc ožívají.

Abyste se vyhnuli nenadálým útokům hraček, máte k dispozici kamerový systém pizzerie a možnost ovládat ho stejně, jako ventilační systém atd. Čerstvě tak nebudete čelit omezenému množství energie, kterému jste čelili v předchozích dvou dílech. Maličko se pak změnila i grafika hry, která je nyní o trošku temnější a propracovanější než posledně. Ani lehký lifting tváře však nezmění nic na tom, že Five Nights at Freddy’s 3 je po grafické stránce spíše primitivní hrou.

Five Nights at Freddy’s 3 je k dispozici v obchodech Google Play a App Store a to za cenu přibližně 90 korun.

Lucie Jiříková
Lucie Jiříková
Redaktorka na volné noze se zájmem o mobilní technologie, videohry, knihy, sport a zdravý životní styl.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře