Čtvrtek, 20 června, 2024
DomůNovinkyTip na aplikaci: Adobe Lightroom vám umožní upravovat raw fotky přímo v...

Tip na aplikaci: Adobe Lightroom vám umožní upravovat raw fotky přímo v Androidu

Společnost Adobe vydala populární editační program Adobe Lightroom nově také ve verzi pro Android. Z Google Play si ho nyní může stáhnout jakýkoliv zájemce s Androidem 4.1 a vyšším. Co vám skvělý společník milovníků fotografií nabídne? 

Po zakoupení Adobe Lightroom pro mobily můžete aplikaci synchronizovat s mateřským programem, čímž si na mobilu či tabletu zajistíte přístup ke všem v programu uchovaným a editovaným fotografiím, plus samozřejmě i možnost dále je na svém dotekovém zařízení editovat. Možnost upravovat RAW fotografie na mobilu, který tento formát sám neumí nasnímat, je obrovská výhoda. To sami určitě víte.

Aplikace Adobe Lightroom je na Google Play k dispozici ke stažení zdarma s tím, že vám poskytne 30ti denní bezplatnou licenci na odzkoušení. Pokud aplikaci budete chtít užívat nad rámec zkušební doby, budete si ji muset koupit.

[appbox googleplay com.adobe.lrmobile]

[appbox appstore 804177739]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Jen doplním, že aplikace funguje nejen v případě, že máte u Adobe předplacený Creative Cloud, ale pokud jste si (jako já) koupili Lightroom ještě samostatně. Stačí se přihlásit na stejné Apple ID a vše funguje.

    Pro řadu lidí je pak nedostatkem, kvůli kterému je mobilní Lightroom pro mě naprosto nepoužitelný, nemožnost ukládat synchronizované fotky na SD kartu – přičemž ke svému fungování program potřebuje min. 1 GB místa.

  2. Díky @Ondřej Trhoň za doplňující info, když to neumí app rvát na SD tak to nemá smysl…. A to už jsem si zpíval že konečně fajn app co znam co umí na mobilu pracovat s RAW fotografiema…

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře