Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyMicrosoft vydal Skype 5.9 pro iPhone a hledá betatestery

Microsoft vydal Skype 5.9 pro iPhone a hledá betatestery

Nová aktualizace oblíbené aplikace přináší možnost rychlejšího vyhledávání kontaktů ze seznamu a nový chat picker, který umožňuje rychleji a jednodušeji začít novou konverzaci. Mimo nové verze 5.9 pro iPhone otevírá Skype možnost pro registraci zájemcům z řad uživatelů, kteří se takto mohou aktivně zapojit do vývoje nových aktualizací.

Nejnovější aktualizace Skype obohatí všechny uživatele iPhone o zrychlený vyhledávač kontaktů. Pro vytvoření nové konverzace nyní stačí napsat začátek telefonního čísla a aplikace sama vyhledá a nabídne všechny kontakty s odpovídajícím číslem. Po nalezení toho správného kontaktu si navíc mohou uživatelé rovnou vybrat mezi ikonou hovoru, videohovoru nebo chatu.

„Názory a nápady našich uživatelů jsou pro nás důležité během vývoje všech našich aplikací, a proto jsme se rozhodli sestavit speciální skupinu zájemců, kteří budou mít v předstihu k dispozici každou novou aktualizaci. Na základě jejich zpětné vazby budeme novou verzi v případě potřeby dále upravovat,“ řekl Tomáš Vocetka, ředitel Skype pro Českou republiku.

Součástí testovací skupiny se mohou stát všichni uživatelé Skype starší 18 let, vlastnící email a účet Skypu nebo Microsoftu. Z registrovaných zájemců si vývojáři vyberou úzký okruh lidí, kteří se stanou členy skupiny Pre-Release, která bude testovat beta verzi každé nové aktualizace a následně ji hodnotit.

Registrace probíhají zde.

dialpad 6dcd106c476c7f533824507c2ec46b3c8697ada99e259a4c5dpimgpsh_fullsize_distr

Zdroj: SkypeTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře