Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinky Tip na aplikaci: Vyzkoušejte prohlížeč Opera Mini pro Windows Phone

Tip na aplikaci: Vyzkoušejte prohlížeč Opera Mini pro Windows Phone

Opera Mini je jedním z nejoblíbenějších webových prohlížečů na světě, nyní si ho můžete vyzkoušet i na mobilních telefonech s Windows Phone. Aktuálně se sice jedná pouze o beta verzi, nicméně dá se bez potíží používat jako primární aplikace pro surfování na internetu.

Prvotní verze Operi Mini bohužel přináší okoukané grafické uživatelské prostředí, které známe z Androidů a iPhonů, do filozofie platformy Microsoftu ani trochu nezapadá. A mrzuté rovněž je, že aplikace zatím nepodporuje průhlednou dlaždici.

Na druhou stranu potěší možnost přidání až devíti webových stránek na úvodní obrazovku pro rychlejší a pohodlnější ovládání, pamatování přihlašovacích údajů, vytváření více záložek a rychlé přepínání mezi nimi nebo možnost uložit si prohlížené stránky na potom a přistupovat k nim i bez připojení k internetu. V nastavení si také můžete zvolit úroveň komprese obrázků i jejich úplné vypnutí.

Osobní poznatek: Na Lumii 520 prohlížeč ihned po načtení padne, takže se nedá používat.

[appbox windowsphone b3bf000a-e004-4ecb-a8fb-9fc817cdab90]

 3

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Lumie 1320, hned po zapnutí spadne 🙁 Sice to je beta, ale dovolit si vypustit betu pro WP, kde některé telefony jí ani nespustí je zoufalé, to není beta to je možná tak alpha.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře