Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyTip na aplikaci: Parallels Access nyní i pro iPhone a Android zařízení

Tip na aplikaci: Parallels Access nyní i pro iPhone a Android zařízení

Společnost Parallels proslavilo umožnění používání klasického operačního systému Windows na přístrojích Mac od Applu. Kromě toho se Parallels mohou pochlubit aplikací s názvem Parallels Access.

Dosud byla aplikace sloužící k ovládání vzdálené plochy dostupná pouze pro iPady, to se však dnešním dnem změnilo. Software je nyní k dispozici pro zařízení s Androidem a samozřejmě i iPhone. Parallel Access má být nejrychlejším, nejjednodušším i nejspolehlivějším způsobem, jak vzdáleně přistupovat ke všem aplikacím a souborům v počítačích. Cílem je například předejít nepříjemným situacím, kdy důležitý soubor zůstane viset u vás na ploše, ačkoli vy jste už dávno v práci.

Instalace je jednoduchá – stačí pouze stáhnout bezplatnou aplikaci do mobilního zařízení, registrovat se a poté se řídit pokyny v obdrženém emailu. Samozřejmě software vyžaduje také instalaci komponentů v počítači, ke které budete včas vyzváni.

Aplikace vám nabídne dvoutýdenní trial, po jehož vypršení si bude účtovat 19,99 dolarů ročně (asi 400 Kč). Za tuto adekvátní částku dostanete možnost využívat Parallel Access celkem na pěti počítačích a libovolném počtu mobilních zařízení se systémem iOS.

Zatímco vzdálený přístup k pracovní ploše není nic nového, Parallels si klade za cíl posunout laťku výš a celý systém zjednodušit.

Parallels-Access-2_SamsungNote3_landscape_Launcher

[appbox googleplay com.parallels.access]

[appbox appstore id655527928]

Johanna Kovaczicz
Johanna Kovacziczhttp://about.me/johanna.kovaczicz/#
Liberálně orientovaná studentka a pisatelka s kytarou přirostlou k tělu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře