Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyTiny Thief pro Android a iOS – další pecka od Rovio je...

Tiny Thief pro Android a iOS – další pecka od Rovio je tu!

Dnes byla uvedena nová hra pod názvem Tiny Thief. V roli malého zlodějíčka se vydáte vstříc dobrodružství ve světe, který sužuje korupce, chamtivost a nespravedlnost. Vaším úkolem bude nepozorovaně krást různé předměty a zachránit království. Hra je dostupná pro systémy iOS a Android.

Za vývojem novinky Tiny Thief, ve které se maskovaný hrdina pomocí mazaných triků snaží přelstít všechny protivníky, stojí světoznámé studio Rovio.

Na hráče čeká šest světů zasazených do středověku, které jsou doslova posety hromadou interaktivních herních prvků a různými hádankami, které budou muset vyřešit. Připravit se také musí na situace, že k dosažení cíle vede nejedna cesta.

Na cestě za záchranou království a princezny se utkají s obřím robotem a bojovat budou také s piráty. Nakonec se setkají s i temným rytířem. Hmm… to nevěstí nic dobrého.

Za super oddechovku s krásnou grafikou, Tiny Thief, zaplatíte 85 korun.

Stahujte: 

  • Tiny Thief pro Android
  • Tiny Thief pro iOS

Tiny Thief

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře