Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkySamsung Galaxy S4 začal hořet, když jeho majitel spal. Naštěstí se nikomu...

Samsung Galaxy S4 začal hořet, když jeho majitel spal. Naštěstí se nikomu nic nestalo

S tím, jak roste počet majitelů chytrých mobilních telefonů, přibývá také incidentů, které ne vždy dopadnou dobře. Nedávno jsme psali o explozi Samsungu Galaxy S III, která mladé dívce ošklivě popálila nohu. Dnešní zpráva se týká supertelefonu Galaxy S4, který začal hořet při nabíjení.

Na jednoho majitele špičkového smartphonu Galaxy S4 ze Spojených arabských emirátů (SAE) čekalo jednoho rána nemilé překvapení. Před tím, než šel spát, dal svůj telefon nabíjet.

Nepřehlédněte:

Když se však o několik hodin později probudil, zjistil, že místnost je plná nepříjemného zápachu, který pocházel z vyhořeného Galaxy S4.

Telefon se proto pokusil reklamovat u prodejce, kde požadoval výměnu, ale marně. Neuspěl.

Zadostiučinění se dočkal až v okamžiku, kdy ho kontaktoval samotný Samsung, který si poškozený kus vyzvedl a na oplátku mu daroval nový Galaxy S4.

Celý incident tedy bylo nutné medializovat, jinak by měl nešťastník smůlu a nový telefon by si musel koupit za své peníze.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/S4 burn/“/]

Zdroj: AndroidBeat

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře