Sobota, 11 května, 2024
DomůRecenzeTestujeme LG G3: Jak fotí a nahrává video?

Testujeme LG G3: Jak fotí a nahrává video?

Do redakce nám dorazil špičkový smartphone LG G3. Vsází na jednoduché maximálně čisté tvary, minimální rámečky displeje a super výkonný hardware. Povedený je také fotoaparát novinky. Rozlišení třináct megapixelů sice není nijak rekordní, ale bohatě stačí. Krom toho se telefon může pochlubit laserovým ostřením a dvojicí přisvětlovacích diod (s různou barvou světla). Snímky s bleskem tak působí přirozenějším dojmem než třeba u předchozího modelu G2.

Pro fotografování smartphone disponuje čtveřicí režimů – automatickým, režimem pro rozostřování fotek, panoramatickým režimem a režimem focení oběma fotoaparáty (čelním i zadním) zároveň. Videa lze natáčet až v rozlišení 4K (Ultra HD). Pochopitelně nechybí možnost záznamu ve Full HD rozlišení s 30 snímky za sekundu. LG G3 umí také nahrávat v kvalitě 120 snímků za sekundu a vytvářet efektní zpomalené HD záznamy.

S fotoaparátem jsem zatím po několikadenním testování „gé trojky“ velmi spokojený. Ostření je bleskurychlé a za dobrého světla je kvalita fotek špičková. Ve zhoršených světelných podmínkách se vytrácí detaily, ale není to nic hrozného.

Kvalitu fotografií a videa můžete ostatně ohodnotit sami. Těšíme se na vaše názory v komentářích.


Stáhnout video 4K a FHD

Fotografie:

11 12

13 8

9_

Stáhnout fotografie v plném rozlišení

1 2 4

5 6 7

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře