Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkyTesco Mobile prodlužuje nabídku dvojnásobného kreditu rovnou o dva roky

Tesco Mobile prodlužuje nabídku dvojnásobného kreditu rovnou o dva roky

Tesco Mobile, druhý největší virtuální operátor na českém trhu, přináší předčasný vánoční dárek všem stávajícím majitelům SIM karet s nabídkou dvojnásobného kreditu. Podmínky této nabídky bude garantovat i následující dva roky, tedy až do konce roku 2017.

Zákazníci, kteří zakoupili SIM kartu Tesco Mobile do 24. 2. 2015, tak mohou i nadále získat při každém dobití bonusový kredit ve stejné výši, jako je dobitá částka. Do ostatních sítí díky tomu volají za 1,25 Kč/minutu, SMS mohou posílat za 0,75 Kč a na internetu surfují za polovic.

Nabídka dvojnásobného kreditu je platná pouze pro SIM karty zakoupené do 24. února 2015, novým zákazníkům ale Tesco Mobile nabízí neméně výhodnou nabídku 4 výhod za 1 dobití. Za dobití ve výši alespoň 300 Kč měsíčně získají zákazníci hned čtyři výhody v jednom balíčku – bezplatné volání a SMS v rámci sítě Tesco Mobile, volání do ostatních sítí za zvýhodněnou cenu 1,50 Kč/minuta a SMS za 1 Kč, širokou nabídku on-line hudby (Youradio, Evropa 2, Frekvence 1, ZET a Pigy.cz) bez nutnosti platit za datové přenosy a až 1 000 Kč zpět na nákupy v prodejní síti Tesco.

Tesco-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře