Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyTentacle Wars HD: zastavte viry dříve, než zničí vaše embryo

Tentacle Wars HD: zastavte viry dříve, než zničí vaše embryo

Jedině se správnou strategií budete mít šanci na vítězství u nové strategické hry Tentacle Wars HD, která se v noci na dnešek objevila v App Store. Vaším úkolem bude šířit mikroby do jednotlivých buněk a snažit se jich ovládnout co nejvíce.

Hra navazuje na populární flashovou verzi, kterou hraje k dnešnímu dni přes 25 milionů lidí.

V souboji zelených a červených mikrobů s nenechavými chapadly se neohroženě přidejte na tu správnou stranu a pokuste se rudého nepřítele zničit. Čeká na vás celkem 40 záludných levelů!

Musíte vyslat svá chapadla k nepřátelským organizmům tak, aby se na ně přisála a začala do nich pumpovat svou energii, která je oslabí natolik, že útoku vystavený protivník bude chřadnout a nakonec se jeho barva změní na zelenou. Nakažený organismus se tak uzdraví.

Ale nenechte se zmást, červený nepřítel je mazaný, když už to bude vypadat, že brzy kapituluje, znovu tvrdě zaútočí. Budete se tedy muset pořádně ohánět, abyste svého hostitele nakonec zachránili.

Ve hře je implementován také multiplayer přes Game Center, takže pokud vás omzí hrát proti umělé inteligenci, můžete si to na život a na smrt rozdat s přáteli.

Žhavou novinku Tentacle Wars HD pro iPad si můžete stáhnout za necelé 3 eura.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/Tentacle Wars HD/“/]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře