Pátek, 19 dubna, 2024
DomůNovinkyStáhněte si preview verzi přepracovaného klienta Spotify pro Android

Stáhněte si preview verzi přepracovaného klienta Spotify pro Android

Na počátku dubna jsme se dozvěděli, že vývojáři ze Spotify pracují na ?opravdu velké? aktualizaci klienta pro platformu Android, což jsme uvítali, neboť majitelé telefonů s Androidem 4.0 Ice Cream Sandwich nemohli využívat některé služby, za které platí.

Dnes pak byla zpřístupněna ke stažení preview verze aktualizovaného klienta. Stáhnout si ji můžete z odkazu na konci článku.

Největší viditelnou změnou je zcela nové uživatelské rozhraní, které se podobá UI Facebook aplikace. Přibyla také konečně očekávaná plná podpora pro čtvrtou generaci Androidu.

A nově se můžete podívat i na profily přátel a jejich playlist. Náhled na umělcovu fotografii se nyní zobrazuje ve vysokém rozlišení. V neposlední řadě by měla být aplikace  také zase o něco rychlejší.

Spotify je služba, která vám umožní za malý paušál poslouchat muziku, jakou hudbu chcete. Streamovaně

Ještě před tím, než se dáte do stahování, povolte v nastavení vašeho telefonu instalaci z neznámých zdrojů (Nastavení ? Aplikace ? Povolit instalaci z neznámých zdrojů). Jakmile budete mít hotovo, můžete kliknout na tento odkaz.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře