Pondělí, 15 dubna, 2024
DomůNovinkyPro telefony iPhone je k dispozici aplikace Sygic GPS Navigation s novým...

Pro telefony iPhone je k dispozici aplikace Sygic GPS Navigation s novým designem

Sygic právě představil novou generaci své aplikace Sygic GPS Navigation, která je ode dneška dispozici v obchodě App Store. Aktualizace pro uživatele systému Android bude uvolněna v druhé polovině tohoto roku, tvrdí vývojáři.

„Od první verze aplikace Sygic GPS Navigation z roku 2009 jsme urazili dlouhou cestu. Tehdy neexistovalo nic jiného než Sygic – vůbec první navigační aplikace pro iPhone. Koncem roku 2012 začala naše malá skupina tvořit základy něčeho, co se mělo stát navigační aplikací nové generace, s úžasným uživatelským rozhraním, intuitivnější pro řidiče celého světa.“ řekl Michal Štencl, ředitel společnosti Sygic.

Nová verze populární navigace nabízí svěží uživatelské rozhraní, jednoduché hledání a rozšířený náhled, kde si mohou uživatelé měnit trasu podle svých představ. Uživatelé si mohou dopřát také ještě rychlejší instalaci map.

Aplikace Sygic GPS Navigation je v obchodě App Store k dispozici zdarma. Aktualizace pro přístroje s Androidem bude dostupná v brzké době.

[appbox appstore id585193266]

Vybrané funkce aplikace Sygic GPS Navigation:

  • Trojrozměrné offline mapy nevyžadující datové připojení
  • Hlasová navigace ve více než 40 jazycích
  • Vyslovování názvů ulic pro bezpečnou a pohodlnou jízdu
  • Upozorňování na místa s omezením rychlosti
  • Dynamická navigace v jízdních pruzích a zobrazení křižovatek
  • Interaktivní mapa – po klepnutí na kteroukoli ulici nebo zajímavé místo získáte další obsah
  • Informace o dopravní situaci v reálném čase (k zakoupení v aplikaci)
  • Funkce HUD (Head-up Display) zobrazuje řidičům navigaci, aniž by odváděla pozornost od silnice (k zakoupení v aplikaci)
  • Prémiová upozornění na mobilní měření rychlosti (k zakoupení v aplikaci)

Na rozdíl od jiných mapových služeb jsou v aplikaci Sygic GPS Navigation data map uloženy v telefonu uživatele, nejsou streamována z internetu. Uživatelé navigace Sygic se tedy nemusejí bát, že při používání navigace GPS překročí datový limit nebo že se ztratí v oblasti se slabým signálem. Když je uživatel navigace Sygic připojen, má přístup k užitečnějším funkcím jako jsou informace o dopravní situaci v reálném čase a sdílení informací o událostech na silnicích s ostatními řidiči.

sygic_nui_main2_980x430

 

Zdroj: Sygic
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře