Úterý, 16 dubna, 2024
DomůNovinkyTech discovery channel - dostupné VR brýle, smartphony, drony a gadgety

Tech discovery channel – dostupné VR brýle, smartphony, drony a gadgety

Jeden z největších čínských nákupních portálů Gearbest.com, se kterým pro vás ve spolupráci testujeme a recenzujeme vybraná zařízení, si připravil pro své příznivce podzimní promo akci nazvanou Tech discovery channel, v rámci které se zaměřuje na finančně dostupné VR brýle, chytré telefony (některé z nich jsme měli pro vás možnost otestovat), drony a gadgety.

Nabídka není tentokrát tak široká, jako tomu bylo u jiných promo akcí v tomto měsíci, nicméně i tak se dá najít pár zajímavých hraček za zajímavé peníze. Pojďme se podívat, které produkty byly do této akce zahrnuty.

VR brýle

Hodně diskutabilní segment – někteří v tuto technologii věří a vidí v ní velkou budoucnost. Jiní jsou skeptičtí ohledně praktické využitelnosti a tvrdí, že VR brýle byly, jsou a budou pouze pro zábavu. Tak či onak, na Gearbestu je z čeho vybírat.

PIXMAX 4k UHD – hlavní tahoun celé akce.

pixmax 4k

Dále v nabídce najdeme řadu lépe zpracovaných alternativ ke Google Cardboard.

vr1vr2

Smartphony

Nechybí samozřejmě ani chytré telefony, mezi kterými najdeme také u nás recenzovaný Ulefone Metal, Elephone P9000 a Oukitel K10000.

tel1tel2

Mini PC

Další kategorií je nabídka Mini PC, které lze použít jako multimediální centrum nebo nenáročný počítač pro kancelářskou práci.

minipc1minipc2

Další produkty v nabídce najdete na promo stránce akce.

gearbest1

Martin Polický
Martin Polický
Martin miluje mobilní technologie, které ve svém volném čase rád testuje a recenzuje.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře