Úterý, 14 května, 2024
DomůNovinkyTCL chystá gigantický phablet N3 s displejem až téměř k okrajům

TCL chystá gigantický phablet N3 s displejem až téměř k okrajům

V Česku nepříliš známá firma chystá nový phablet s Androidem, který kromě slušných specifikací zaujme hlavně tenkým rámečkem kolem displeje. Bude se jmenovat N3 a proti konkurenci vytasí šestipalcovou obrazovku a výkonný procesor.

Podobu nového phabletu spolu se soupiskou parametrů odhalil server news.mydrivers.com. Dotykový panel novinky TCL bude mít úhlopříčku rovných šest palců, samozřejmostí je Full HD rozlišení.

Rychlé reakce na pokyny uživatele má zajišťovat čtyřjádrový 1,5GHz procesor od firmy MediaTek. Hlavní fotoaparát zachytí snímky v rozlišení třináct megapixelů. Sekundární kamerka se pyšní rozlišením pět megapixelů.

Jisté je také použití 2 GB RAM a Androidu 4.2 Jelly Bean. Akumulátor kapacity 3400 mAh by pak měl být zárukou slušné výdrže na jedno nabití.

Phablet se začne prodávat nejdříve v Číně. Zatím není jasné, zda zavítá i na další světové trhy. Pokud ano, tak nejspíše pod jiným názvem.

TCL-N3-official-promoZdroj: MyDrivers

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. Hádám procesor MTK6589T ? Sám mám MTK 6589 a seká se mi i animace zahazování aplikací (vyvoláním držení prostředního tlačítka), nevím zda je to procesorem.

  2. Použita bude čipová sada MediaTek MT6589 s písmenem „T“ navíc, tedy vylepšená varianta s vyšším výkonem, v AnTuTu benchmarku dosahuje 14-15 tisíc bodů.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře