Sobota, 20 dubna, 2024
DomůNovinkySony představilo nové multimediální přehrávače Walkman ZX1 a F s Androidem

Sony představilo nové multimediální přehrávače Walkman ZX1 a F s Androidem

Japonský výrobce oznámil nové hudební Androidy. Na první pohled vypadají jako menší smartphony, ale nezavoláte si z nich. Primárně slouží k přehrávání videa a hudby, se systémem od Google a přístupem do obchodu Play toho zvládnou ale mnohem víc.

Nové hudební přehrávače Sony Walkman ZX1 a Walkman F880 Series mají ve výbavě čtyřpalcové displeje s rozlišením 480 × 854 pixelů, potěší také podpora technologií WiFi, NFC a Bluetooth.

Přítomnost Androidu (4.1) prozrazují tří softwarová tlačítka u displeje. V nitru přístrojů se nachází dvoujádrový procesor taktovaný na 1 GHz.

Walkman ZX1 má pro data k dispozici 128GB flash paměť. Prodávat se bude přepočtu za 760 dolarů.

Přehrávače z edice F Series budou k dostání v menších kapacitách 16 GB, 32 GB a 64 GB. Uživatelé dostanou ale zase na výběr z černého, bílého, modrého a růžového provedení.

Přehrávače podporují přehrávání 24bit/192kHz audio souborů a používají digitální zesilovač S-Master HX, který snižuje šum a zkreslení u všech frekvencí. Podpora formátu zahrnuje IFF, ALAC, FLAC a WAV.

Nové produkty jsou primárně určeny pro Japonsko a Asii.

sony-walkmansZdroj: AndroidCentral

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře