Čtvrtek, 27 června, 2024
DomůNovinkyTakto by mohl vypadat! Apple iPhone 7 s duálním fotoaparátem a podsvíceným...

Takto by mohl vypadat! Apple iPhone 7 s duálním fotoaparátem a podsvíceným logem

Martin Hájek je jedním z nejlepších designerů, který publikuje opravdu povedené rendery na jablečné produkty. Tentokrát pro německý časopis Computer Bild vytvořil koncept iPhonu 7. Zajímavý je především tím, že si pohrává s myšlenkou Home tlačítka integrovaného přímo do displeje.

Precizní grafické zpracování je panu Hájkovi vlastní a nejinak tomu je i u nového návrhu.

Hrany telefonu jsou decentně zaoblené a stejně tak je zakulacený i displej, do něhož bylo integrováno domovské tlačítko se čtečkou otisků prstů Touch ID.

Při pohledu na čelní stranu je vidět, že na naprosté minimum byly zmenšeny okraje okolo displeje. Na zadní straně iPhonu 7 nechybí podsvícené logo nakousnutého jablka a dvojitý fotoaparát, kterým designér odkazuje na nedávnou akvizici izraelské firmy Linx. Ta se specializuje na technologie v mobilních kamerách.

Co na tento návrh iPhonu 7 říkáte? Líbí se vám, nebo vám naopak přijde samoúčelný? Dejte nám vědět v komentářích.

1

7 8 9

10 2 3

4 5 6

Zdroj: CB

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

2 KOMENTÁŘE

  1. K čemu dual fotoaparát? Já jsem myslel, že se používá na 3D, ale takhle blízko by to nemělo cenu, teď mě maximálně napadá – 2x vyšší rychlost focení – lepší slow motion :DD

  2. Lol opravdu kreativni navrh :D. Roztahnout display a pridat dve cocky 😀 nejlepsi designer v dejinach

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře