Pátek, 17 května, 2024
DomůNovinkyTakhle vypadají zelená prasátka z filmu Angry Birds!

Takhle vypadají zelená prasátka z filmu Angry Birds!

Zábavné bitvy mezi hrdinnými opeřenci a zákeřnou armádou vepřů se staly fenoménem a objevily se snad na každém zařízení, kde se dají hrát hry. Zda bude přinejmenším stejně úspěšný také celovečerní film s tématikou Angry Birds, tak na to si ještě musíme počkat. Premiéra je stanovena na 12. května příštího roku.

Ústřední trojici rozčílených ptáčků jsme si mohli prohlédnout na prvním posteru z filmu Angry Birds už dávno. Nyní finské vydavatelství Rovio zveřejnilo novou trojici obrázků a na jednom z nich můžeme vidět i nepřátelská zelená prasátka! Uznejte, že i když vepři mají vystupovat jako záporáci, tak vypadají celkem sympaticky.

Tvůrci stále tají, o co ve filmu půjde, jisté je zatím pouze to, že filmoví Angry Birds dostanou prvotřídní hlasové obsazení. Hrdinům propůjčí hlasy Peter Dinklage alias Tyrion ze seriálu Hra o trůny, Jason Sudeikis, Tony Hale, Josh Gad, Keegan-Michael Key, Danny McBride, Bill Hader, Maya Rudolph, Kate McKinnon a další.

Roviu se v posledních měsících příliš nedaří. V srpnu firma oznámila, že kvůli nižším tržbám zruší více než třetinu pracovních míst, aby se mohla zaměřit na klíčové aktivity. I proto do filmu vkládá velké naděje a doufá, že podpoří prodej dalšího zboží s tematikou naštvaných ptáků a zelených prasat.

1271033 - THE WALK 1271033 - THE WALK 1271033 - THE WALK4

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře