Středa, 8 května, 2024
DomůNovinkyTak tomuhle říkáme lahůdka! Plnohodnotná hra XCOM: Enemy Unknown z počítačů je...

Tak tomuhle říkáme lahůdka! Plnohodnotná hra XCOM: Enemy Unknown z počítačů je v App Store

V App Store se před několika hodinami objevila iOS předělávka staré klasiky UFO: Enemy Unknown. Hru spustíte na iPadu 2, 3, 4 a mini, iPhonu 4S, 5, a páté generaci iPodu touch. Starší přístroje podporovány nejsou. Cena je stanovena na 18 euro. Možná se vám to zdá mnoho, ale za tyto peníze získáte plnohodnotnou konverzi původní hry z počítačů a videoherních konzolí.

Základní principy a mechanismy hry zůstávají stejné. Mimozemšťané zaútočili na matičku Zemi a je na vás a vaší organizaci XCOM, abyste si s nimi poradili.

Jste poslední nadějí pro lidstvo. Budete zkoumat mimozemské technologie, budovat a řídit akceschopné základny, plánovat bojové mise a ovládat vojáky v bitvách.

Tuhle invazi by byla škoda minout. Počítejte ale s tím, že záchrana planety vám zabere několik desítek hodin čistého herního času, a to už je pořádná porce.

Hra zatím nepodporuje multiplayer (hru více hráčů). Vývojáři z 2K Games se ale zavázali, že jej do hry doplní v některé z chystaných aktualizací. Podporovány jsou naopak už do počátku Game Center a iCloud.

Stahujte:

XCOM Enemy Unknown

 

Zdroj: toucharcade

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře