Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyTahová strategie Frozen Synapse Prime se konečně dostává i do Apple App...

Tahová strategie Frozen Synapse Prime se konečně dostává i do Apple App Storu

Apple App Store má nový strategický přírůstek. Jedná se o pokračování taktického tahového pokladu Frozen Synapse s podtitulem Prime. 

Největší novinkou Frozen Synapse Prime je plně 3D svět, který s sebou přináší i lehce pozměněnou grafiku, respektive barevnou škálu. Tato verze přidala také 3D kamery, které vám ve 3D světě pomohou k lepší orientaci. Díky 3D kamerám se však dočkáte i hezčích a přehlednějších záběrů při přehrávání mačů. Ty vám mohou polichotit, jak skvělé jste udělali rozhodnutí, ale také pomoci při analyzování vaší hry.

Frozen Synapse Prime je v Apple App Storu k dispozici za 4,99 dolaru. Uživatelé bohužel aktuálně hlásí časté padání hry, proto vám doporučujeme s nákupem ještě chvíli vyčkat. Třeba se pak dočkáte i nějaké pěkné slevy.

Vedle iOS je Frozen Synapse Prime dostupná také na Androidu. Z Google Play Storu si ji aktuálně stáhnete za tu samou cenu (4,99 dolaru).

[appbox appstore 919065880]

[appbox googleplay com.doubleeleven.frozensynapseprime&hl=cs]

Zdroj: Pocket Gamer

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře