Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkyTablety Dell Venue přijdou s KitKatem a bohatým příslušenstvím

Tablety Dell Venue přijdou s KitKatem a bohatým příslušenstvím

Nové přístroje mají displeje s Full HD rozlišením a chlubí se podporou audio technologie Waves MAXX-Audio Pro. Ta podle výrobce vynikne zejména při spojení s přenosným reproduktorem Bluetooth Portable Speaker.

Operační systém obou tabletů je založen na Androidu ve verzi 4.4 KitKat. O rozpohybování systému, aplikací a náročných her se starají výkonné procesory Intel Atom Z3460 (Venue 7) a Z3480 (Venue 8).

Tablety zaujmou dále svým jednoduchým designem a výraznou čočkou pětimegapixelového fotoaparátu, který se nachází na zadní straně, stejně jako nepřehlédnutelné logo americké firmy.

Na českém trhu budou novinky Venue 7 a Venue 8 k dispozici v červené a černé variantě. O koncové ceně a zahájení prodeje vás budeme informovat.

Dell ke svým novým produktům bude prodávat také zajímavé příslušenství: dokovací stanici s baterií, díky níž lze s tabletem dále pracovat a zároveň jej bezdrátově dobíjet, ochranné pouzdro v pestrých barvách Duo Tablet Case či repráček Portable Speakers dosahem až 9 metrů, který se připojuje přes Bluetooth 4.0 nebo NFC.

delll

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře