Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyNa tabletech se brzy objeví karetní hra The Witcher: Adventure Game

Na tabletech se brzy objeví karetní hra The Witcher: Adventure Game

Společně s oznámením nové platformy GOG Galaxy, které by měla v multiplayeru spojovat uživatele služby Steam a GOG, CD Projekt oznámil vydání nové sběratelské karetní hry.
Tato hra se jmenuje The Witcher: Adventure Game a po videoherní výstavě E3 by se měla dostat do otevřené bety. 

Pokud byste se chtěli přihlásit i vy, máte příležitost. Stačí navštívit stránky zde. The Witcher: Adventure Game však bude přístupný nejprve hráčům na PC a až v případě bezproblémového provozu se rozšíří i mezi majitele Androidu a iOS.

Co se týče samotné hry, ta je rozkročená na pomezí karetního a deskového žánru. Už z názvu je zřejmé, že její hrdiny autoři vyzobali z jejich veledíla RPG Zaklínač. V podstatě tak postupovali stejně, jako Blizzard při tvorbě Hearthstone: Heroes of Warcraft, což je mimochodem jedna z nejlepších F2P MMO posledních let. CD Projekt se pak od Blizzardu nechal inspirovat i samotným prodejním modelem hry – The Witcher: Adventure Game bude free-to-play, což znamená, že si ji budete moci stáhnout a hrát zdarma.

Více informací o hře The Witcher: Adventure Game CD Projekt nepřihodil, snad jen vyjma ilustračního traileru, který si můžete prohlédnout níže.

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře