Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyPrvní screenshot z Moto X+1 potvrzuje Full HD displej

První screenshot z Moto X+1 potvrzuje Full HD displej

Motorola připravuje nástupce svého stárnoucího top modelu Moto X. Novinka by se měla objevit v létě, ale o konkrétní výbavě toho zatím víme jen velmi málo. Jisté je snad jedině to, že hardware bude výkonnější než u stávajícího provedení a smartphone si zachová bohatou možnost individualizace.

Existenci nového telefonu, který podle dostupných informací ponese označení Moto X+1, nyní možná (ne)chtěně potvrdil viceprezident pro produkty společnosti Motorola, Punit Soni.

Na dotazy zákazníků, kteří si stěžovali na permanentní zobrazení názvu operátora v notifikační liště, jim totiž ukázal screenshot z Androidu 4.4.3, kde jej lze už konečně vypnout, ze smartphonu s Full HD displejem.

Pokud Punit Soni právě testuje Moto X+1, znamenalo by to, že rozlišení displeje nové Motoroly bude 1 080 × 1 920 pixelů. Předchůdce Moto X má při úhlopříčce 4,7 palce HD rozlišení 720 × 1 280 bodů.

moto

Zdroj: Phandroid
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře