Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkyTablet, kterému neodoláte, Nexus 7, dostal další aktualizaci

Tablet, kterému neodoláte, Nexus 7, dostal další aktualizaci

Zatímco někteří lidé, kteří mají Nexus 7 předobjednaný, stále čekají na to, až se jim nový tablet Googlu dostane do rukou, tak 6000 vývojářům již dorazila na jejich zařízení další malá aktualizace. Stále se jedná o Android ve verzi 4.1.1, nicméně v novějším sestavení RO03D. Instalační balíček pak má velikost pouhých 859 kilobajtů.

Aktualizace nic zásadního nepřináší. Pouze v nastavení tabletu do položky ?O tabletu (About Tablet)? doplnila některé nové informace informace, jako je číslo FCC, IC a modelové označení, které běžně najdete na zadním krytu.

Nepřehlédněte:

?Srdcem tabletu Nexus 7 je čtyřjádrový procesor nVidia Tegra 3 taktovaný na nominální frekvenci 1,3 GHz. Operačním systémem pak dle očekávání nejnovější verze Androidu s označením Jelly Bean. Po malém zařízení s nízkou cenovkou se v krátkém čase doslova zaprášilo a obchodní řetězce jako GameStop, Staples, Sam?s Club, Office Depot a Walmart hlásí vyprodáno?

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře