Pátek, 10 května, 2024
DomůNovinkyT-Mobile zatraktivnuje svou službu Pevný internet do zásuvky

T-Mobile zatraktivnuje svou službu Pevný internet do zásuvky

Zákazníci si nově mohou aktivovat až pět dalších adres, na kterých budou využívat „Pevný internet do zásuvky“. Služba se hodí k využití na chalupě nebo všude tam, kde chybí rychlé neomezené připojení. Základní cena je 399 Kč, aktivace každé další adresy vyjde na 99 Kč měsíčně.

T-Mobile rozšiřuje službu „Pevný internet do zásuvky“, kterou mohou zákazníci využívat i mimo svůj domov či kancelář a vybrat si až pět dalších adres, na nichž bude dostupná. Měsíční balíček pro každou další adresu lze kdykoli aktivovat i deaktivovat a automaticky se prodlužuje. Dostupnost služby na nové adrese je možné ověřit na infolince operátora nebo na kterékoliv prodejně v Česku, později bude funkcionalita dostupná rovněž ve webové i mobilní aplikaci Můj T-Mobile.

Službu „Pevný internet do zásuvky“ T-Mobile představil v dubnu a je variantou tarifu „Pevný internet S“ s připojením přes LTE, při níž není zapotřebí odborná instalace zahrnující připevnění externího modemu na střechu či fasádu domu.

V tomto případě se totiž využívá vnitřní modem, který stačí jen připojit do elektrické zásuvky. „Pevný internet do zásuvky“ nemá datový limit, poskytuje maximální rychlost 20 Mbit/s pro stahování a 5 Mbit/s pro odesílání a stojí 399 Kč, aktivace každé další adresy vyjde na 99 Kč/měsíc. Předpokladem jeho fungování je kvalitní vnitřní (indoor) pokrytí sítí LTE.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře