Sobota, 22 června, 2024
DomůNovinkyMotorola přináší rozsáhlou aktualizaci aplikace Fotoaparát

Motorola přináší rozsáhlou aktualizaci aplikace Fotoaparát

Motorola uvedla novou verzi své aplikace pro fotoaparát s názvem Moto Camera 2. Tento update, jenž je k dispozici zdarma ke stažení na Google Play, je kompatibilní s telefony Z3 Play, moto Z2 Force, moto X4, moto G6, moto G6 Plus a moto G5S Plus. Nová aktualizace rozšiřuje účelnost aplikace a přináší nové funkce do všech zařízení Motorola s duálním fotoaparátem.

„S novou aktualizací Moto Camera 2 mají zákazníci nyní ještě více možností, jak popustit uzdu kreativitě a jak zachytit ty nejvzácnější momenty. Všechna zařízení Motorola s duálními fotoaparáty obdrží nespočet nových funkcí včetně ultra širokého úhlu, skupinových selfies a aktualizace Google Lens, díky čemuž nebylo získávání informací o světě kolem nás nikdy snazší – zkuste například namířit fotoaparát na libovolnou rostlinu a ihned se dozvíte, o jaký druh jde,“ říká Marek Toth, MBG Sales Representative.

Update mimo jiné přináší i optimalizované a přívětivější uživatelské rozhraní s velkým počtem nových funkcí a gest, mezi něž patří například kombinované ovládání přední a zadní kamery, přibližování pomocí pohybu jednoho prstu nahoru a dolů, nastavení expozice a ostření pomocí tažení prstem či zjednodušený způsob, jak opustit zvolený fotografovací mód.

[appbox googleplay com.motorola.camera2]

Níže naleznete přehled nových funkcí Moto Camera 2:

Mód cinemagraf

Zachyťte ve vašich fotografiích pohyb, abyste jim dodali více života. Ponechte část videa statickou, zatímco zbytek se bude nadále pohybovat –  unikátní kombinace videa a fotografie (pouze u moto Z3 Play).

Portrétový mód

Obohaťte vaše portrétové fotografie rozmazáním pozadí fotografovaného objektu jak u předního, tak i zadního fotoaparátu. (přední kamera pouze u moto Z3 Play) U zadní kamery můžete jít ještě o krok dál a po samotném zachycení snímku upravit zaostření z pozadí na popředí či zvolit část fotografie v určité hloubce, která se zbarví do černobílá, zatímco zbytek fotografie zůstane v původních barvách.

Mód vybrané barvy

S módem vybrané barvy můžete pro zvýraznění jednoduše ponechat jeden odstín původní  a zbytek fotografie zbarvit do odstínů šedi.

Mód výřezu

Není nic snazšího než s pomocí módu výřezu upravit pozadí fotografie a nahradit ho čímkoliv z vašich Google Fotek.

Mód YouTube Live

Vysílejte na Youtube živě přímo skrz aplikaci fotoaparátu s novým módem YouTube Live.

Prozkoumejte, co vidíte, spolu s Google Lens

Pokud se chcete o nějakém předmětu dozvědět více, stačí, když na něj namíříte svůj telefon. S Google Lens můžete kopírovat a vkládat text, hledat produkty online, prozkoumat pamětihodnosti, přidat schůzky do kalendáře a identifikovat rostliny, zvířata a mnohem více.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře