Neděle, 12 května, 2024
DomůNovinkyT-Mobile zahájí prodej telefonů Apple iPhone 5C a iPhone 5S 25. října...

T-Mobile zahájí prodej telefonů Apple iPhone 5C a iPhone 5S 25. října po půlnoci

Společnost T-Mobile před okamžikem potvrdila, že nové iPhony s označením 5c a 5s v České republice začne prodávat 25. října. Start prodeje nových telefonů Apple bude spojen se speciální půlnoční akcí, v rámci které fanoušci budou moci získat zdarma čtyři telefony.

Přední český operátor zahájí prodej očekávaných smartphonů společnosti Apple v noci ze čtvrtka 24.10 na pátek 25.10. Zástupci T-Mobile o tom informovali novináře v dnešní tiskové zprávě.

Zájemci, kteří mají zálusk na iPhone 5S, by měli počítat s cenou od 17 399 Kč. 16GB model bude k dispozici ve zlaté, stříbrné a šedé barvě. 32GB varianta vyjde na 19 999 Kč a 64GB na 22 699 Kč. Telefony mají být dostupné ale pouze v šedém provedení.

iPhone 5C s 16GB kapacitou úložného prostoru (a bílé a modré barvě) se bude prodávat od 14 699 Kč.

Půlnoční akce nabídne volný prodej, odebrat však každý zájemce může jen po jednom kusu iPhone 5s a dvou iPhone 5c. Další dny pak bude prodej telefonů iPhone 5c i nadále bez omezení, série iPhone 5s v prémiovém provedení je určena pro zákazníky se smlouvou na dobu určitou. Limit na maximální počet kusů na osobu zůstává. Pro zahájení prodeje je připravena dostatečná zásoba většiny modelů, dodávky by posléze měly chodit průběžně.

Pro fanoušky, kteří dorazí na půlnoční večírek na značkové prodejny na Národní třídě v Praze a na náměstí Svobody v Brně je připravena soutěž vždy o dva kusy iPhone 5s 16 GB v šedé barvě. První dva soutěžící na obou těchto prodejnách, kterým se podaří projít dovnitř mezi laserovými paprsky, aniž by se jich dotkli, vyhrají tuto horkou novinku. Celkem se tedy hraje o čtyři tyto telefony.

Další soutěž o jeden iPhone 5s 16 GB v šedé barvě bude spuštěna na webu ještě před spuštěním prodeje. Více informací se zájemci dozví již brzy na Facebooku operátora.

apple-620x407Zdroj: TZ T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře