Úterý, 23 dubna, 2024
DomůNovinkySimopt představil nový formát elektronických knih

Simopt představil nový formát elektronických knih

Nový formát elektronických knih byl s úspěchem představen v rámci Knižního veletrhu v Havlíčkově Brodě o tomto víkendu. Společnost Simopt, tvůrce publikačního systému a vydavatel knih, zde prezentovala zcela nové možnosti elektronických knih a setkala se s velmi milým přijetím.

„Byli jsme příjemně překvapeni velkým zájmem návštěvníků, protože se jedná o veletrh klasických papírových knih. Naše elektronické knihy se líbily napříč generacemi, děti ocenily vložené interaktivní prvky a hry, rodiče i prarodiče pak hlavně vědomostní kvízy a bohatý multimediální obsah“ shrnuje reakce návštěvníků Ing. Jan Jirmus, manažer společnosti. Návštěvníci ocenili také intuitivní ovládání, které je stejné pro tablety i verze pro počítače.

Vybrané knihy obsahují množství videí, animací, 3D modelů a obsáhlých fotogalerií s popisky, jiné mluvený komentář či zábavně-vzdělávací hry.

„Navázali jsme také několik kontaktů s autory a vydavateli a je možné, že se v naší nabídce objeví i básně a další již vydané papírové knihy“ dodává Jan Jirmus.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/simopt/“/]

Zdroj: TZ Simopt

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře