Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile se letos zaměří na internet pro domácnosti. V přípravě je i...

T-Mobile se letos zaměří na internet pro domácnosti. V přípravě je i spuštění televize IPTV

Operátor se v segmentu rezidentních zákazníků v letošním roce zaměří na nabídku internetu pro domácnosti. Koncept Internet na doma zahrnuje tři nové tarify Internetu bez drátu a dva stávající tarify Pevného internetu.

„Lidé ve svém mimopracovním čase využívají internet nejčastěji doma a obvykle ho sdílejí v rámci své domácnosti,“ říká Tomáš Ryšavý, ředitel marketingu pro rezidentní segment v T-Mobile, a dodává: „Rozšířením nabídky tarifů chceme každé domácnosti poskytnout nejvhodnější řešení podle jejích potřeb a požadavků na využívání internetu.“

Tři nové tarify Internetu bez drátu nesou názvy Standard, Premium a Premium Plus. Jejich výhodou je možnost jednoduše se připojit na web jak doma, tak mimo domov. Standard za 399 Kč/měsíčně poskytuje limit 20 GB a rychlosti datového přenosu až 20 Mbit/s pro stahování a 5 Mbit/s pro odesílání. Prostřední Premium přináší jen o 100 Kč vyšší cenu a dvojnásobek datového limitu i přenosových rychlostí. Konečně Premium Plus umožňuje zákazníkům datovat maximální rychlostí 100/25 Mbit/s až do vyčerpání 100 GB. U těchto tarifů se po vyčerpání měsíčního datového limitu provoz zastaví a uživatel může do jeho obnovení pokračovat po nákupu dodatečného 10GB datového balíčku.

Tarify Pevného internetu se nemění – ani svými parametry, ani cenou. Na rozdíl od Internetu bez drátu nemají datový limit, a jsou tedy vhodné pro nejnáročnější uživatele nebo rodiny s dětmi. Pevný internet je také dobrou alternativou pro případné zájemce o IP TV, jejíž spuštění operátor připravuje.

a

* Dotovaná cena ke smlouvě na 24 měsíců. Lze zakoupit také na splátky (1 Kč + 23 měsíců × 100 Kč)

2

* Dotovaná cena ke smlouvě na 24 měsíců
Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře