Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkyT-Mobile plánuje na víkend odstávku, nebude možné přijímat a realizovat klientské požadavky

T-Mobile plánuje na víkend odstávku, nebude možné přijímat a realizovat klientské požadavky

Od pátku 21. 8. 20:00 hodin do pondělí 24. 8. 2015 dopoledne proběhne plánovaná aktualizace a úprava systémů T-Mobile. Tato událost souvisí s druhou vlnou přechodu na nový systém pro řízení vztahů se zákazníky (CRM). Operátor své klienty s předstihem upozorňuje na nutnou odstávku některých služeb a omlouvá se za případné komplikace.

Stávající služby T-Mobile včetně volání, SMS a dat budou v uvedeném období fungovat bez omezení. V rámci odstávky však bohužel nebude možné přijímat a realizovat klientské požadavky, jako jsou aktivace nových služeb či změny v jejich nastavení, a to ani přes samoobsluhu Můj T-Mobile.

V omezeném provozu bude fungovat také Zákaznické centrum. Asistenti zde budou moci poskytovat pouze základní informace a zpracovávat základní požadavky typu blokace karty z důvodu ztráty/krádeže. Odstávka se dotkne i klientů značky Kaktus a těch, kteří využívají služeb virtuálních operátorů v síti T-Mobile (GTS, Mobil.cz, RWE mobil a PRE mobil).

Operátor žádá své zákazníky, aby si s předstihem změnili své stávající nastavení služeb, případně aktivovali služby, které chtějí v období 21.–24. srpna používat.

Aktivační stránka nabídne v době odstávky zákazníkům následující možnosti:

1. Objednání jednodenního datového balíčku 25 MB (v případě jeho vyčerpání je možné aktivovat opakovaně).
2. Pokud má zákazník týdenní nebo měsíční datový balíček, může si aktivovat pomocí turbobuttonu 50 MB.
3. Objednání jednodenního roamingového datového balíčku 30 MB (v případě jeho vyčerpání je možné provést opakovaně).

GetThumbNail

 

Zdroj: T-MobileTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře