Neděle, 14 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile: Navýšení datového limitu a denní balíčky první říjnový víkend za 0...

T-Mobile: Navýšení datového limitu a denní balíčky první říjnový víkend za 0 Kč

T-Mobile slaví na podzim dvacetileté výročí a při té příležitosti všem svým zákazníkům připraví pěknou hromadu dat zdarma. Princip je jednoduchý – první říjnový víkend si budou moci všichni zájemci o volná data v aplikaci Můj T-Mobile navýšit datový limit o 1 000 MB nebo využít denní balíček zcela zdarma. Vychutnat surfovací jízdu si pak mohou až do konce zúčtovacího období (denní balíčky do 24 hod od zapnutí).

„Rádi bychom toto významné výročí oslavili společně se všemi našimi zákazníky a věříme, že data zdarma jsou ta správná volba,“ vysvětluje Juraj Bóna, ředitel B2C marketingu a řízení produktů T-Mobile, a doplňuje: „Pevně doufáme, že si dárek všichni naplno užijí. Nám se tím otevírá příležitost otestovat parametry naší sítě při vysoké zátěži a uživatelské chování klientů.“

Navýšit si FUP v aplikaci zdarma mohou zájemci ze všech segmentů i opakovaně, a to od pátku 30. 9 od 22:00 do pondělí 3. 10. do 2:00 hodin. Uživatelé předplacených karet nebo ti, kteří v tarifu data nemají, mohou zdarma využít denní balíček (opakovaně během víkendu po 24 hodinách). K použití navýšeného objemu dojde až po vyčerpání vlastního datového limitu v tarifu nebo balíčku, volná výroční surfovací jízda končí daným zúčtovacím obdobím zákazníka.

Nabídka platí i pro uživatele služby Mobilní internet, není však slučitelná se službou Internet bez drátu a M2M tarify.

tmobile

Zdroj: T-Mobile

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře