Sobota, 18 května, 2024
DomůNovinkyT-Mobile: Elektronickou fakturu již využívá milion našich zákazníků

T-Mobile: Elektronickou fakturu již využívá milion našich zákazníků

Praktický a rychlý, ale hlavně ekologický způsob vyúčtování si objednalo již milion zákazníků T-Mobile. Díky elektronickým fakturám se tak ročně zachrání 468 vzrostlých stromů, které vyprodukují kyslík pro 23 400 lidí.

„Jsme rádi, že stále více našich zákazníků využívá elektronické faktury. Díky tomu můžeme společně přispívat ke zlepšení životního prostředí,“ říká Eva Karasová, manažerka společenské odpovědnosti T-Mobile, a dodává: „Elektronická fakturace je zdarma, přehledná, bezpečná a rychlá. Šetří tedy nejen životní prostředí, ale i peníze a čas. Vyúčtování lze jednoduše zaplatit i pomocí QR kódu.“

Milion zásilek s papírovou fakturou váží 15 380 kg, přičemž samotné obálky zaberou 4 908 kg. Zákazníci tak mohou uspořit nejen místo na archivaci, ale rovněž zlehčit poštovní brašnu své doručovatelce. Pokud by se obálky s vyúčtováním položily za sebe na délku, pokryly by každý měsíc cestu z Prahy do Brna (229 km). Počet listů papíru na milion zásilek měsíčně činí 2 098 750, faktury rozložené vedle sebe by tak pokryly 3x Václavské náměstí.

Zákazník si může elektronickou fakturu objednat jednoduše v samoobsluze Můj T-Mobile nebo prostřednictvím Zákaznického centra na čísle 603 603 603 (zkrácená volba 4603 ze sítě T-Mobile).

5ASZdroj: T-Mobile TZ

 

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře