Pátek, 12 dubna, 2024
DomůNovinkyT-Mobile a EET: Ceny zařízení od 2 995 Kč bez DPH, možnost...

T-Mobile a EET: Ceny zařízení od 2 995 Kč bez DPH, možnost nákupu na splátky

T-Mobile zveřejnil ceny svých zařízení pro elektronickou evidenci tržeb (EET). Dále představil speciální datový tarif pouze za 40 Kč/měsíčně poskytující firemním zákazníkům neomezená data pro komunikaci s centrálním systémem EET. Operátor v současné době dokončuje testování EET s vybranými zákazníky, se zahájením prodeje svých řešení počítá od 19. září.

Měsíční paušál za kalkulačku nebo tiskárnu činí 295 Kč bez DPH, za terminál, kasu či tablet zákazníci měsíčně zaplatí o sto korun více. Samotné produkty pak lze pořídit od 2 995 Kč (tiskárna) do 13 995 Kč (kasa), vše bez DPH. Zařízení lze zakoupit také na splátky. Všechny ceny včetně variant prodeje na splátky uvádí tabulka níže.

babis

„V současné době testujeme funkcionalitu systému EET na našich zařízeních u vybraných zákazníků, abychom měli před zahájením prodeje jistotu, že komunikace se systémem perfektně funguje,“ říká Martin Záklasník, ředitel marketingu pro firemní segment T-Mobile, a dodává: „Klienti, kteří se testů účastní, oceňují u našich řešení zejména jednoduchost a intuitivnost.“

Zdroj: T-MobileTZ

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře