T-Mobile dává k Twistu 20 procent kreditu navíc


T-Mobile dává k Twistu 20 procent kreditu navíc

Zákazníci T-Mobile s předplacenou kartou Twist budou moci až do 31. října 2017 využívat speciální výhody za dobití. Pokud si dobijí částku 300 Kč a vyšší, získají 20 % kreditu navíc. Za jedno dobití, které je třeba provést výhradně platební kartou přes aplikaci Můj T-Mobile nebo na webu www.t-mobile.cz, může zákazník získat až 200 Kč. Kredit navíc platí následujících 30 dnů a lze ho využít na služby T-Mobile, jako jsou například Twist datové balíčky.

Aplikaci Můj T-Mobile využívá v současné době už více než 400 000 zákazníků a kromě dobíjení v ní klienti s předplacenou kartou mohou zjistit například výši svého kreditu, najít online výpis služeb či pohodlně nastavovat své služby. Více o této nabídce na www.t-mobile.cz/dobijeni.

Share and Enjoy !

0Shares
0 0
The following two tabs change content below.

Mirek Kočí

Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.Comments are closed.Tento web používá k poskytování služeb soubory cookie.