Čtvrtek, 9 května, 2024
DomůNovinkySygic vylepšuje možnosti vyhledávání v aplikaci GPS Navigation přidáním služeb TripAdvisor, Viator...

Sygic vylepšuje možnosti vyhledávání v aplikaci GPS Navigation přidáním služeb TripAdvisor, Viator a Foursquare

Společnost Sygic oznámila vydání aktualizace aplikace GPS Navigation pro operační systém iOS, který využívají mobilní telefony Apple iPhone. Nová verze přináší miliony recenzí a doporučení z předních portálů pro cestovatele, čímž zásadně mění způsob, jakým lze navigaci využívat.

Díky spolupráci se společností Viator může Sygic svým uživatelům nabídnout přímý přístup k široké nabídce turistických prohlídek, akcí, atrakcí, exkurzí a akcí ve více než 1 500 destinacích.

Uživatelé si mohou jednoduše zarezervovat lístky na vybranou turistickou prohlídku nebo akci přímo v aplikaci Sygic GPS Navigation. Přitom mohou s lehkostí poznávat nové země přes místní kuchyni díky spolehlivým informacím od cestovatelů na portálech TripAdvisor a Foursquare. Sygic GPS Navigation zobrazí nově také hodnocení hotelů, barů, restaurací a všech bodů zájmů podle počtu hvězdiček spolu se zdrojem hodnocení.

Nová verze Sygic GPS Navigation je zdarma dostupná v App Store. Pro stažení aplikace můžete využít přiložený widget pod textem. Na rozdíl od některých ostatních navigačních aplikací Sygic GPS Navigation funguje i offline, což oceníte při cestách do zahraničí a všude tam, kde není dostupné připojení k internetu.

[appbox appstore id585193266]

unnamed unnamed (1)

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře