Sobota, 13 dubna, 2024
DomůNovinkyDo Smart Bankingu od Unicredit Bank se můžete přihlásit otiskem prstu

Do Smart Bankingu od Unicredit Bank se můžete přihlásit otiskem prstu

Díky využití nejnovějších technologií se uživatelé mohou do mobilních aplikací Smart Banking a Smart klíč přihlásit pouhým otiskem prstu. Tento způsob přihlášení je dostupný pro telefony výrobců Apple a Samsung. Novinka je klientům UniCredit Bank u vybraných modelů těchto značek k dispozici od 18. května.

Namísto zadávání PIN kódu stačí nyní uživatelům jen přiložit prst na čtečku a jedinečnost otisku jim umožní přístup do mobilního bankovnictví. Této vymoženosti mohou využívat vlastníci telefonů iPhone 5S, 6 a 6 Plus s operačním systémem iOS verze 8.1.1 a vyšších.

U Androidů pak jde o vybrané modely značky Samsung. Podpora přihlášení otiskem prstu je také k dispozici na tabletech. U ostatních chytrých telefonů jiných značek je plánována, záleží na technologické dostupnosti této funkce na jednotlivých modelech a důvěryhodnosti jejich výrobců.

[appbox googleplay hr.asseco.android.jimba.mUCI.cz]

[appbox appstore id468057018]

jpg

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře