Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySygic vydal navigaci Sygic Truck Navigation pro iOS. Pro kamiony je jako...

Sygic vydal navigaci Sygic Truck Navigation pro iOS. Pro kamiony je jako dělaná

Nejoblíbenější aplikace pro řidiče kamionů, dodávek a karavanů je od dnešního dne dostupná i pro iOS zařízení, tedy iPhony, multimediální přehrávače s dotykovým displejem iPod Touch a tablety iPad. Stáhnout si ji můžete z App Store.

Po stažení a prvním spuštění aplikace je řidič vyzván, aby zvolil svůj typ vozidla, jeho rozměry a hmotnost, a systém mu nabídne podrobné 3D mapy znázorňující trasy ideální pro jeho konkrétní kamion, dodávku, obytné vozidlo nebo autobus – díky tomu se vyhne všem nevhodným silnicím a mostům. Sygic Truck využívá mapové podklady HERE a funguje i v režimu offline, což je k nezaplacení při jízdě ve vzdálených oblastech se slabým pokrytím signálem datového připojení.

Aplikace sdílí body zájmu, parkovací místa nebo čerpací stanice vhodné pro kamiony, autobusy nebo obytná vozidla. Navíc také nabízí volitelné placené doplňky, jako jsou například informace o dopravní situaci v reálném čase, polohy rychlostních radarů a podrobná hlasová navigace.

Od konkurence se Sygic Truck odlišuje zejména funkcí Head-Up Display a funkcí preferovaného odbočování vpravo, která přednostně zobrazuje trasy bez odbočení vlevo. Snižuje se tím spotřeba paliva, ale zároveň se řidič vyhýbá rizikovějším odbočení vlevo (ve Spojeném království a dalších zemích, kde se jezdí vlevo, tato funkce automaticky funguje jako funkce odbočování vlevo).

Sygic Truck Navigation v Severní Americe stojí 139 dolarů a v Evropě lze navigaci pořídit za 129 eur (3 490 Kč), přičemž nabízí dvoutýdenní zkušební verzi zdarma.

[appbox appstore id992127700]

[appbox googleplay com.sygic.truck]

Sygic Truck GPS Navigation for iOS 1Sygic Truck GPS Navigation for iOS 4Sygic Truck GPS Navigation for iOS 2

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Rad bych se dovedel vic hlavne zda li je to mozne stahnout legalni cestou do notebooku.Nemam a nechci chytry telefon ,preferuju prenosny pocitac.Kde se to da koupit legalne, ne pres internet

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře