Neděle, 9 června, 2024
DomůNovinkySygic už používá 100 milionů lidí, vývojáři na oslavu významného mezníku poskytují...

Sygic už používá 100 milionů lidí, vývojáři na oslavu významného mezníku poskytují Live služby zdarma

Slovenská aplikace Sygic GPS Navigation je jednou z nejlepších mobilních navigací na trhu. Proto ji také používá stále více lidí – posledním mezníkem je překročení počtu 100 milionů uživatelů. To se autoři rozhodli oslavit poskytnutím Live služeb zdarma.

Abyste Live služby zdarma mohli využívat i vy, stačí otevřít aplikaci Sygic GPS Navigation, v menu kliknout na položku „Sygic Store“ a následně pokračovat kliknutím na položku „Live služby zdarma“. Live služby zdarma od Sygicu jsou omezeny pouze na 14 dní, i přesto ovšem potěší a dají možnost vyzkoušet aplikaci na vlastní kůži i dalším zájemcům, kteří o jejím předplatném ještě nejsou přesvědčeni.

Za ohromné zájem o aplikaci společnost Sygic veřejně poděkovala na svém webu. A k tomu dodala i své plány do budoucna. Asi nejzajímavější je, že vedle offline navigace bychom brzy měli dostat možnost využívat její online verzi. Ta přitom bude propojená s další skvělou možností a to navigací podle hustoty dopravy. Jinými slovy řečeno, Sygic vám naplánuje objížďku v případě, že někde na trase zjistí potíže, čímž by vám měl ušetřit čas (a nervy), ale zároveň ulevit i samotné dopravě. Data pro tuto funkci bude Sygic hromadně sbírat od dalších on-line uživatelů, takže se bude jednat vždy o čerstvé a zcela věrohodné informace.

Více informací najdete na oficiálních stránkách společnosti Sygic.

[appbox googleplay com.sygic.aura]

[appbox appstore 585193266]

Verze pro Windows Phone.

100_milion_banner_660px

 

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře