Pondělí, 13 května, 2024
DomůNovinkyFarming Simulator 16: Pohnojte to, posečte to, zorejte to!

Farming Simulator 16: Pohnojte to, posečte to, zorejte to!

Letošní ročník nejlepšího simulátoru farmaření pro mobily právě přistál v Google Play Storu. Jmenuje se Farming Simulator, za názvem má číslovku 16 a přináší hromadu novinek. 

Je zřejmé, že série se jako každý rok rozrostla o několik typů traktorů, kombajnů, valníků a další zemědělské techniky. Taktéž přibyly nové lokace, respektive prostředí a lány pole, na kterých se hráč s pěstitelskými choutkami pořádně vyblbne, o nových plodinách ani nemluvě. A nezůstalo jenom u pěstění.

Ve Farming Simulator 16 můžete taktéž chovat dobytek a to nejen na maso, ale i kvůli produkci mléka, a nebo slepice na vajíčka.

Další zajímavou činností je kácení a export dřeva, což je taktéž velmi pokročilá činnost, která vyžaduje nějakou tu zkušenost. A tak je to ve Farming Simulatoru 16 vlastně se vším. Hra sice není tak těžká, jako práce na poli, ale taktéž to není hloupá arkáda, která by vám všechno dovolila. Seznámíte se tak například se správným hnojením, vyvažováním traktorů prostřednictvím speciálních těžítek a s mnoha dalšími věcmi. A to je nejen poučné, ale také velice zábavné.

Pokud jste jako malí kluci snili o tom, že se jednou projedete v traktoru, kombajnu a další tomu podobné farmářské technice, nyní máte skvělou příležitost si své přání splnit. A to navíc v nádherné grafice a za docela slušné peníze.

Farming Simulator 16 je k dispozici pro Android a iOS. Cena aplikace byla pro obě platformy stanovená na 4,99 dolaru.

[appbox googleplay com.giantssoftware.fs16]

[appbox appstore 992051355]

Martina Lipertová
Martina Lipertová
Redaktorka na volné noze, ale především vášnivá hráčka videoher na všech myslitelných herních platformách včetně Androidu a Applu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře