Čtvrtek, 16 května, 2024
DomůNovinkySygic GPS Navigation se stává univerzální aplikací pro cestovatele

Sygic GPS Navigation se stává univerzální aplikací pro cestovatele

Slovenská společnost Sygic přichází s univerzálním řešením pro každého cestovatele. Ode dneška stačí uživatelům mobilních telefonů s iOS a Androidem k řízení, chůzi, rezervaci a cestování jediná mobilní aplikace.

Uživatelé smartphonů dosud spoléhali na skupinu čtyř samostatných aplikací od Sygicu, pokud chtěli využívat automobilovou navigaci, offline navigaci, navigaci pro chodce a radar pro dopravní situace nebo záležitosti pro cestování.

Nová verze Sygic GPS Navigation vše od základu mění a veškerou funkcionalitu nově sdružuje pod jednou střechou.

Konkrétně aplikace zahrnuje následující řešení:

Cestování. Díky vylepšenému vzhledu nádherných map, bohatému obsahu map, informacím z portálu Wikipedia, bodům zájmu při cestování a integraci služeb Yelp, Foursquare a atrakcí prostřednictvím služby Viator, je cestování snadnější než kdy dříve. Výlet automobilem s rodinou? Opravdové dobrodružství s nejlepšími přáteli? Žádný problém. Na trase budete moci najít nespočet skvělých bodů zájmu, prověřených restaurací, úchvatných vyhlídek a zajímavých památek.

Řízení a navigace. Váš zážitek z navigace bude bezproblémový jako nikdy předtím, neboť nyní máte pro své pohodlí k dispozici služby v reálném čase, jako jsou kamery snímající provoz a rychlost, zvýrazněné možnosti parkování a vyhledávání čerpacích stanic.

Navigace pro chodce. Zásluhou hybridní technologie, která se vyznačuje pěkným vzhledem a pohodlným ovládáním, mohou uživatelé přistupovat k navigaci Sygic GPS Navigation ze svého chytrého telefonu nebo přímo z chytrých hodinek.

Rezervace a Prohlížení. Objevte a zarezervujte si zajímavé události ve svém okolí, vynikající restauraci pro večerní schůzku nebo dokonce perfektní hotel. To vše přímo z aplikace. Integrace služeb TripAdvisor, Viator a Foursquare, kterou provedla společnost Sygic, vás nenechá na holičkách.

unnamed

„Ve společnosti Sygic s radostí oznamujeme celkovou změnu naší aplikace Sygic GPS Navigation a dychtivě se těšíme na zpětnou vazbu od zákazníků. Nová aktualizace je výsledkem nesmírného úsilí a neotřesitelné důvěry v myšlenku společnosti Sygic. S výsledným produktem jsem naprosto spokojen,“ řekl Michal Štencl,  generální ředitel Sygicu.

[appbox googleplay com.sygic.aura]

[appbox appstore id585193266]

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře