Úterý, 7 května, 2024
DomůNovinkySvět čeká na nový iPhone, před obchodem Apple v New Yorku již...

Svět čeká na nový iPhone, před obchodem Apple v New Yorku již kempují lidé

Do tiskové konference, na níž společnost Apple podle předpokladů představí nový iPhone, nebo dokonce dva iPhony, zbývají pouhé hodiny. Letos se americkému výrobci nepodařilo chystané novinky uhlídat. Na veřejnost unikly již přesné informace o výbavě a známá je i podoba nových modelů. Zájem zákazníků bude, jako každoročně, vysoký – před kamennými obchody Apple se budou tvořit dlouhé fronty, prodeje půjdou do milionů kusů.

Spekuluje se, že Apple letos poruší své pravidlo, nepouštět se do levných přístrojů.

Vedle novinky, která se všeobecně označuje jako iPhone 5S, ač ani to není vůbec jisté, má představit i levnější model iPhone 5C. Ten má dostat značku i do nižších segmentů trhu, kde vládne Android.

Apple představí své nové produkty v úterý 10. září. Prodej pak má začít chvíli po premiéře.

Po vzoru minulých let se telefon(y) začnou prodávat nejspíše 20. září. Někteří lidé na to ale vůbec nehledí a před obchodem Apple na proslulé Páté Avenue v New Yorku se proto již začala tvořit fronta.

iphone_5s_fifth_avenue_launch_lineZdroj: MacRumors

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře