Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkyFešácký červený a modrý HTC One spatřen na veletrhu IFA 2013

Fešácký červený a modrý HTC One spatřen na veletrhu IFA 2013

Největší evropský veletrh spotřební elektroniky je v plném proudu. Dnešní den přinesl odhalení modré verze smartphonu One, kterou u svého stánku vystavovala společnost HTC. Díky redaktorům zahraničního serveru PhoneArena.com si nové barevné provedení výborného Androidu, které se začne prodávat ve 4. čtvrtletí, můžeme prohlédnout z několika stran a pěkně v detailech.

Po hardwarové stránce je smartphone samozřejmě identický se stříbrnou, černou a červenou variantou (ta je na IFA k vidění také), a tudíž mu nechybí výkonný procesor Snapdragon 600, výborný fotoaparát a krásný 4,7palcový displej, který umí zobrazit Full HD rozlišení.

Přestože měla být modrá verze HTC One dostupná exkluzivně u amerického mobilního operátora Verizon, tak v posledních dnech vyšlo najevo, že se začne prodávat za několik týdnů také na dalších trzích, včetně toho českého.

K dispozici bude nejen v pražské značkové prodejně HTC, ale i u dalších prodejců za doporučenou cenu 16999 korun.

[dmalbum path=“/wp-content/uploads/dm-albums/oneredblue/“/]

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře