Pátek, 21 června, 2024
DomůNovinkySupersmartphone Motorola X zahanbí i Galaxy S4. Prý nabídne procesor Snapdragon 800...

Supersmartphone Motorola X zahanbí i Galaxy S4. Prý nabídne procesor Snapdragon 800 a 4000mAh baterii

Guy Kawasaki, poradce společnosti Motorola, umístil na Google+ video personalizovatelného vozu Porsche s hláškou ?Nebylo by pěkné moci si takto přizpůsobit svůj telefon?? Vyvolal tím okamžitě značnou pozornost. Ihned se začalo diskutovat o tom, že si nové Motoroly X budete moci nakonfigurovat na zakázku.

Poslední zprávy tuto informaci nepotvrzují ani nevyvracejí, místo toho se zaměřují na použitý hardware. Mobilní telefon prý bude mít 4,8″ displej, jenž celý pokryje safírové sklíčko, které je údajně až třikrát odolnější než Gorilla Glass. Rohy přístroje mají být pogumované a jeho zadní část vyrobena z materiálu z karbonových nanovláken.

O nekompromisní výkon se má postarat čipová sada Qualcomm Snapdragon 800 s taktem 2,0 GHz. Akumulátor, o kterém nevíme, zda bude vyjímatelný či nikoli, má ohromit kapacitou 4000 mAh. A aby toho nebylo málo, telefon by měl být dokonce i vodotěsný.

Přestože se dříve předpokládalo, že se novinka amerického výrobce Motorola začne prodávat v létě, poslední zprávy upozorňují na skutečnost, že v obchodech se ukáže nejdříve v listopadu.

Zdroj: PhoneArena

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře