Čtvrtek, 11 dubna, 2024
DomůNovinkySupersmartphone LG G3 dostává update. Má zamezit samovolnému vypínání

Supersmartphone LG G3 dostává update. Má zamezit samovolnému vypínání

Jihokorejská společnost LG začala s distribucí nového firmwaru pro top model G3. Aktualizace by měla opravovat samovolné a nepředvídatelné vypínání telefonu. Podle některých uživatelů ale problém nadále přetrvává.

Nový update pro chytrý telefon LG G3 má velikost 44 megabajtů, je distribuován OTA a povyšuje systém z verze V10a na verzi V10e. Podle popisu firmware přináší optimalizace napájení, tedy řeší samovolné restarty a vypínání, na které si majitelé G3 stěžují.

Problém patrně ale zcela neopravuje, jak dokazují reakce uživatelů G3 na komunitním fóru XDA Developers.

4 123

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

4 KOMENTÁŘE

  1. Zdravím, tak update firmwaru dnes stáhnut a asi hodinu a půl po instalaci telefon opět vypnut, takže je vidět, že nemá páru kde je problém. Zítra jim jdu G3 hodit na hlavu. 🙁 Pěknej telefon a taky pěknej průser!

  2. Nápodobně kolego, LG už nikdy více. Hned jak mi vrátí peníze jdu do iPhonu 5S.

  3. Mám LG G3 (32 GB tmavý) asi měsíc a nikdy se mi tato závada neobjevila, jsem s ním velice spokojen. Navíc používám stojánek na bezdrátové nabíjení a to je naprosto skvělá věc, nestarám se o dobíjení a nějaké každodenní strkání kabelu z nabíječky mně zcela minulo, všem doporučuji !!! Verze software LG G3 – V10I – EUR – XX

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře