Středa, 26 června, 2024
DomůNovinkySuperandroid LG G4 se blíží. Podívejte se, co nabídne

Superandroid LG G4 se blíží. Podívejte se, co nabídne

Jihokorejský výrobce začíná s předstihem lákat na představení svého klíčového modelu pro letošní rok. O víkendu na YouTube uveřejnil rovnou dvě videa. V prvním se zaměřil na novinky v uživatelském prostředí, druhé vyzdvihuje vlastnosti foťáku. 

Společnost LG využije ve smartphonu G4 služeb nového Androidu Lollipop. Vzhled systému však bude výrazně pozměněn proprietární nadstavbou UX ve verzi 4.0. Případní zájemci o telefon, který bude mít ambice poměřovat se s tím nejlepším, co je na trhu k dostání, se mohou těšit na novou funkci Smart Board agregující obsah z několika aplikací (kalendáře, fitness aplikace či hudby), snadný přístup k fotoaparátu dvojitým zmáčknutím tlačítka pro ztlumení hlasitosti, chytřejší galerii či manuální režim fotoaparátu.

Když už je řeč o fotoaparátu, ve druhém klipu firma velebí objektiv se světelností f/1,8. Fotoaparát by měl být díky němu schopen pořizovat velmi kvalitní fotografie i za zhoršených podmínek, typicky za šera a v noci.

Telefon LG G4 bude představen 28. dubna na oficiální tiskové konferenci.

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

Nejčtenější

Poslední komentáře