Středa, 15 května, 2024
DomůNovinkySunárek představuje mobilní aplikaci pro děti a dospělé

Sunárek představuje mobilní aplikaci pro děti a dospělé

Sunárek, česká značka specializující se na dětskou výživu, již nenabízí pouze lahodné a vyvážené svačinky pro děti, ale nově také pronikla do světa moderních technologií, když na začátku července spustila mobilní aplikaci, která pomáhá rozvíjet myšlení i motorické schopnosti dětí.

Aplikace Sunárek obsahuje celkem tři hry, které si děti určitě zamilují. Ve hře Bubliny mohou zkoušet na čas prasknout co nejvíce bublin, čímž procvičí nejen své motorické schopnosti, ale také postřeh. Zábavná a zároveň naučná je hra Zahrádka, v níž se mohou děti seznámit se spoustou zvířátek, naučí se, jak vypadají, ale také jaké vydávají zvuky. Nejvíce zábavy si užijí malí i velcí s žirafkou při Hrách s kamerou.

Stačí hledáček kamery mobilního telefonu či tabletu namířit na jakékoli logo Sunárek a na obrazovce se rázem objeví roztomilá hrající žirafka, která je dobře známá z obalů produktů Sunárek a Sunarka.

6 1 2

3 4 5

V aplikaci nechybí ani část věnovaná dospělým, která obsahuje přehledně seřazené produkty značek Sunárek a Sunarka. U jednotlivých výrobků je pak vždy uvedeno, pro koho jsou určeny. Nechybí ani informace o jejich složení a o dostupných příchutích.

Aplikace je určena pro děti od dvou let a jejich rodiče. Lze ji stáhnout v App Store nebo prostřednictvím Google Play.

[appbox appstore id973580022]

[appbox googleplay cz.mobileinternet.sunarek]

Zdroj: Sunárek

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Nainstalovali jsme a libi se. Pohodova appka pro decka i dospělé. Dekujeme, Moravcovi.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře