Sobota, 11 května, 2024
DomůNovinkyStudio 2K Games: BioShock pro iOS se vrátí do App Store

Studio 2K Games: BioShock pro iOS se vrátí do App Store

Před nedávnem jsme vás informovali, že předělávka slavné počítačové hry BioShock byla s příchodem iOS 8.4 odstraněna z App Storu, protože s touto verzí systému nebyla kompatibilní. Lidé, co si hru zakoupili (nutno podotknout, že za nemalý peníz) a nainstalovali, ji mohou hrát i nadále, potřebují k tomu ale iOS 8.3 nebo starší.

To je samozřejmě neomluvitelná situace a studio 2K China, které za konverzí známého titulu pro mobilní zařízení stojí, tím naštvalo mnoho hráčů. Ti se zcela po právu cítí podvedeni.

Nyní konečně zástupci 2K oznámili, že hra v dohledné době vyjde znovu v aktualizované verzi, která již bude kompatibilní s nedávno představeným iOS 9.0. Závěrem ještě dodejme, že Bioshock pro mobilní systém Applu vyšel v srpnu loňského roku. iOS 8.4 potom o několik týdnů později…

Zdroj: TA

Mirek Kočí
Mirek Kočí
Šéfredaktor serveru Světaplikací.cz. Dříve psal pro ExtraHardware.cz a Deník.cz, nyní občas přispívá do tištěných časopisů Týden a Faktor S. Ve volném čase se věnuje rodině, sportu a youtuberingu.
Další články

1 komentář

  1. Dlouho jsem to nespustil a ani jsem nevedel, ze to nejde, ale mate pravdu. Nabehne mi menu a jen problikne a pak uz je jen cerna obrazovka.

Diskuze je uzavřena.

Nejčtenější

Poslední komentáře